Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #752669

Kajakkide lamineerija

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kajakkide lamineerimine.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat:

- on töökas ja kohusetundlik

- soovib õppida ja omandada uusi oskusi

- on aktiivsete eluviisidega.

- otsib püsivat ja pikemaajalist töösuhet.

Kasuks tuleb varasem kogemus komposiitmaterjalidega töötamisel

Ettevõte pakub

- kohapealset väljaõpet ning sel ajal õpilase tasu.

- põhipalka ja tükitöö tasu (Hea töötaja teenib kuni 2000.- bruto)

- võimalust valida omale sobiv tööaeg vahemikus 7.00-19.00

- lapse sünnitoetust

- võimalust töötada Euroopa ühes suurimas veespordi varustust tootvas ettevõttes

Tööpakkumise number
#752669