Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180417

Kaitstud töö allhangete ja müügitöö korraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Euroopa Sotsiaalfondi poolt rahastatavad kaitstud töötoad, puidutöö ja lihtöö (materjalide komplekteerimine ja pakendamine; reklaammaterjalide ettevalmistamine -voltimine, kleepimine, organiseerimine, adresseerimine; firmakingituste valmistamine käsitööna) suunitlusega, erivajadustega inimestele alustavad oma tööd Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses novembris. Töötoa eesmärgiks on pakkuda tööalast rakendust erivajadustega inimestele, kes ei jõua avatud tööturule või kes vajavad sinna liikumiseks vaheetappi nende võimetele ja oskustele vastavalt kohandatud töökeskkonnas.
Allhangete ja müügitöö korraldaja ülesandeks on ettevõtetega suhtlemine ja uute koostööpartnerite otsimine, allhangete organiseerimine, tootearendus, toodete turustamine.

Ootused kandidaadile

  • müügitöö ja/või müügijuhtimise alane töökogemus;
  • turundus- ja tootmisalane kogemus;
  • soovitavalt varasem töökogemus erivajadustega inimestega.

Nõuded teadmistele, oskustele:
  • hea suhtlemisoskus;
  • iseseisva töötamise oskus;
  • meeskonnatööoskus.
Kasuks tuleb vene keele oskus.

Nõuded isikuomadustele:
  • kohusetunne, korrektsus;
  • algatusvõime;
  • paindlikkus;
  • kannatlikkus;
  • pingetaluvus, otsustusvõime;
  • lojaalsus;
  • loovus,
  • tehniline taibukus.

  • Võimalust töötada huvitavas ja eneseteostust pakkuvas valdkonnas
  • Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • Sind ootab avatud, sõbralik ning uuendustele orienteeritud meeskond
  • Kvaliteetse töö eest vääriline ja motiveeriv tasu.

Lisainfo

Tähtajaline leping 3. aastaks

Tööpakkumise number
#180417