Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194468

Kaitsevalmiduse ja operatsioonide osakonna juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Juhib ja koordineerib Kaitseministeeriumi poolt Eesti osalemist rahvusvahelistel õppustel ja rahvusvaheliste õppuste korraldamist Eestis
* Planeerib ja koordineerib Kaitseministeeriumi, kaitseväe ja Kaitseliidu võimete osalemist siseriiklikel kriisireguleerimisõppustel;
* Juhib ja koordineerib Kaitseministeeriumi valmisoleku küsimusi erakorralisteks vahejuhtumiteks ja hädaolukordadeks;
* Koordineerib kaitseväe ja Kaitseliidu võimete kasutamist siseriiklikus kriisiohjes;
* Juhib ja osaleb vastavalt vajadusele nii Eesti siseste kui rahvusvaheliste töögruppide töös;
* Töötab välja ettepanekuid ja seisukohti oma töövaldkonnaga seotud dokumentide ning õigusaktide muutmiseks, täiendamiseks ja vastuvõtmiseks.

Ootused kandidaadile

* Kõrgharidus või sõjaväeline vanemohvitseri tasemele vastav haridus;
* Töökogemus kaitsevaldkonnaga seonduvas ametis vähemalt 3 aastat;
* Eelnev juhtimiskogemus vähemalt 1 aasta;
* Väga head teadmised riigikaitse ülesehitusest, toimimisest ning vastavast seadusandlusest;
* Inglise keele oskus kõrgtasemel;
* Hea koostöövõime ja analüüsioskus
* Kõrge pingetaluvus

Kandideerimisel tuleb kasuks:
* Töökogemus kaitseväes staabiohvitseri ametikohal
* Kaitsevaldkonnaga seonduv töökogemus rahvusvahelises keskkonnas;
* Soovitav täiendkoolitus sisejulgeoleku- ja kaitsevaldkonnas;
* Rahvusvaheliste õppuste korraldamise kogemus

Ettevõte pakub

* Eneseteostusvõimalusi
* Huvitavat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#194468