Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674296

KAITSEVÄEKOHUSTUSLASTE TARTU OSAKONNA PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Kuni 1600 €/kuus
Kuulutus sisestati: 29. oktoober 2020
Kuulutus aegub:16. november 2020

Töö kirjeldus

  • nõustad kutsealuseid ja kaitseväekohustust võtta soovijaid oma töövaldkonnas

  • kutsud isikuid arstlikku komisjoni ning juhendad neid komisjoni läbimisel

  • kutsud isikuid ajateenistusse ja vormistad sellega seonduvaid dokumente

  • vastad isikute taotlustele, valmistad ette otsuseid ning koostad ettekirjutusi

  • esitad aruandlust enda vastutusalas

Ootused kandidaadile

  • Sul on kõrgharidus
  • oskad väga heal tasemel eesti keelt ja vähemalt suhtlustasandil vene keelt
  • oled valmis viibima teenistuslähetuses ning töötama summeeritud tööajaga
  • Sind iseloomustavad täpsus, otsustusvõimelisus, hea pingetaluvus, suhtlemis- ja enesekehtestamise oskus

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE:

  • varasem töökogemus avalikus sektoris
  • erinevate andmebaaside tundmine

Ettevõte pakub

  • erialaseid arenguvõimalusi

  • kaasaegset töökeskkonda

  • motivatsioonisüsteemist tulenevaid soodustusi

  • 35 puhkepäeva aastas

Tööpakkumise number
#674296

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2020
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2020

Kaitseressursside Amet on Kaitseministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. Läbi meie ameti võetakse kaitseväekohustust, asutakse ajateenistusse ning sundkoormatakse ettevõtete ja kodanike vara, mida Kaitsevägi kasutab sõjaolukorras. Me värbame uusi teenistujaid nii Kaitseväkke kui ka teistesse Kaitseministeeriumi valitsemisala asutustesse ning korraldame riigikaitseõpetajate tegevust.

Vaata rohkem