Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140339

Kaitsetööstuse ja innovatsioonibüroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kaitseministeeriumi Teadusnõukogu töö korraldamine ja koordineerimine
* Teadusnõukogu haldussüsteemi korrastamine (töökorra, rahastamise põhimõtete, vormide jne väljatöötamine)
* Eesti teadus- ja arendustegevuse võimete ning potentsiaali kaardistamine, analüüs ja vajaliku suhtevõrgustiku loomine
* Teadusprojektide taotluste menetlemine
* Grandiprojektide juhtimine sh. osalemine grandilepingute läbirääkimistel, lepingute sõlmimine, sisulise ja finantsilise aruandluse korraldamine; projekti tööde üleandmise-vastuvõtmise korraldamine
* Välisriikidega teadus-arendustegevuse alase koostöö koordineerimine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus
* Oma töövaldkonnas metoodikate ja juhendite väljatöötamise kogemus;
* Eelnev projektijuhtimise kogemus;
* Hea pingetaluvus;
* Hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus;
* Hea inglise keele oskus

Kandideerimisel tuleb kasuks:
* Teadusprojektidega töötamise kogemus

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vastutusrikast tööd
* Tööalast koolitust
* Motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#140339

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2008

Kaitseministeerium on valitsusasutus, mille valitsemisalas on riigikaitse korraldamine ja seoses sellega ettepanekute tegemine riigikaitsepoliitika kujundamiseks, riigikaitse elluviimine, rahvusvahelise kaitsealase koostöö koordineerimine, mobilisatsiooni ettevalmistamine ja läbiviimine, kaitseväe ja Kaitseliidu rahastamine ja varustamine, kaitsetööstuse arendamine, kaitseväe ja Kaitseliidu tegevuse kontrollimine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Hangete osakonna kaitsetööstuse ja innovatsiooni büroo tegeleb Eesti kaitsetööstuse arengu suunamisega ja koordineerib kaitsealaseid uurimis- ning teadustöid.

Vaata rohkem