Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221666

Käitluskeskuse juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Käitluskeskuse juhi ametialane roll on käitluskeskuse töö tulemuslik ja eesmärgipärane juhtimine. Käitluskeskuse koosseisu kuuluvad jäätmekütuse tehas , kolm sorteerimisüksust ja jäätmejaam.

Töökohustused:
- Rajatava jäätmekütusetehase käivitamine ja isikkoosseisu komplekteerimine
- Käitluskeskuse tehniliste ressursside efektiivse kasutamise tagamine
- Käitluskeskuse eesmärkide planeerimine ja täitmise tagamine
- Käitluskeskuse operatiivjuhtimine (igapäevase tõrgeteta tootmisprotsessi tagamine)

Ootused kandidaadile

- Tööstuse, tootmise või logistika alane kõrgem haridus
- Arusaam tootmise põhimõtetest ning veendumused nende rakendamiseks
- Tööstuse või tootmise protsesside juhtimise kogemus vähemalt kahes ettevõttes ja kokku vähemalt 3 aastat
- Eesti, vene ja inglise keel kõnes ja kirjas
- Heal tasemel MS Office programmide (vähemalt: Word, Excel, PowerPoint) kasutamine

Põnevaid väljakutseid ja enesearengu võimalusi rahvusvahelises ettevõttes
Stabiilset töösuhet
Puhkust 35 kalendripäeva
Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:
Rootsi keele oskus
Kogemused jäätmemajanduse alal
Teadmised tööstuslikust elektrist, mehhaanikast ja automaatikast
B- kategooria juhiluba ja isikliku auto kasutamise võimalus .

CV-le ja motivatsioonikirjale palume lisada palgasoov.

Tööpakkumise number
#221666

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
10. märts 2011

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Ragn-Sells on kiiresti arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Meie areng on stabiilne, kuid samas kiire tänu julgetele otsustele ja efektiivsele meeskonnatööle. Kui oled valmis uuteks väljakutseteks, sa oled piisava tehnilise suutlikkusega ja eesmärgile pühendunud - pakume Sulle võimalust olla kaasatud Eestis esimese MBT (jäätmekütuse) tehase rajamisel, käivitamisel ja tulemusliku töö tagamisel.

Vaata rohkem