Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184953

Käitlusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Käitlusjuhi rolliks on regionaalsete käitluskeskuste arendamine ning optimaalsete kuludega jäätmete töötlemise korraldamine. Tagades võimalikult paljude jäätmete suunamine taas-, kordus- ja energiakasutusse.

Peamisteks ülesanneteks on:
- valdkonna strateegia loomine
- töödeldavate materjalide nomenklatuuri ja töötlusstandardite kaasajastamine
- töödeldud materjalide müük ja müügilogistika korraldamine
- käitluskeskuste parima võimaliku käitlustehnikaga kindlustamine
- materjali käitlusega seotud lubade tagamine
- valdkonnaga seotud tarkavara tellimine ja arendus

Ootused kandidaadile

- teadmised ja kogemused tööstusjuhtimisest
- äriline mõtlemine ja analüüsivõime
- teadmised ja kogemused laomajandusest ning töötlustehnoloogiatest
- koostöötahe ja algatusvõime
- uuendusmeelsus
- kehtestamisoskus ja järjekindlus
- inglise keele oskus

võimalust panna oma oskused proovile edukas ja arenevas valdkonnas
kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
ühisüritusi ja sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#184953
Käitlusjuht