Värsked tööpakkumised

Käidukorralduse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190817

Tööpakkumise number

190817

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamised tööülesanded on:

  • töökindlusnäitajate analüüs
  • töökindlusinvesteeringute ettevalmistamine ja realiseerimise koordineerimine
  • elektriohutusseadusest tulenevate väärteomenetluste algatamine ja osapooltega suhtlemine
  • kliendiprobleemide haldus
  • töökaitsevahendite arvestus ja tellimine

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda just Sind, kui:

  • oled energeetikaalase kõrgharidusega
  • oskad hästi kasutada levinud kontoritarkvara, omandad kiirelt andmehaldus- ja geoinfosüsteemidega töötamise oskuse
  • soovid teha tööd, milles tulemuse saavutamiseks on vaja hästi valdkonda tunda
  • oled iseseisev ja ennetav
  • oled hea pingetaluvusega
  • Sul on hea suhtlemis- ning läbirääkimisoskus
  • valdad väga heal tasemel eesti keelt ning vähemalt kesktasemel inglise keelt

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja arendavat tööd
  • asjatundlikku ja toetavat meeskonda
  • enesetäiendamise võimalust

Lisainfo

NB! Tegemist on tähtajalise töölepinguga lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaotusvõrk OÜ on Eesti Energia ASi kontserni kuuluv äriühing, mis osutab elektrienergia ülekande ja jaotuse teenust.