Värsked tööpakkumised

Käidukorralduse juhtivspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235709

Tööpakkumise number

235709

Töö kirjeldus

Sellel ametikoha töötades täidad olulist rolli kogu piirkonna elektriseadmete korrashoiu tagamisel:
• viid läbi elektrivõrgu töökindlusnäitajate ja elektrivõrgus toimunud sündmuste analüüsi ning teed ettepanekuid elektrivõrgu perspektiivarengu kavandamiseks
• koordineerid elektrivõrgu käidukavade koostamist ning hooldus ja remonditööde tellimusi
• nõustad kliente võrgu töökindluse teemadel

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui:
• Sul on energeetikaalane kõrgharidus ja erialane töökogemus
• oskad hästi kasutada levinud kontoritarkvara, omandad kiirelt andmehaldus- ja geoinfosüsteemi kasutamise oskused
• oled analüüsivõimeline ja suudad analüüsida suuri andmemahte
• soovid teha tööd, milles tulemuse saavutamiseks on vaja hästi valdkonda tunda
• oled hea organiseerimisvõimega, iseseisev, täpne, suurepärane läbirääkija, otsustus- ja vastutusvõimeline, orienteeritud meeskonnatööle
• valdad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas, inglise ja vene keelt suhtlustasandil
• Sul on eeldused A-pädevuse omandamiseks
• B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• võimalus kaasa rääkida osakonna ja Jaotusvõrgu arengutes
• mitmekülgset ja arendavat tööd
• asjatundlikku ja toetavat meeskonda
• võimalus ammutada energiat Eesti Energia spordiklubi kaudu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2011
Kuulutus sisestati:
9. august 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaotusvõrgu käiduosakond tegeleb kliendi ootustele ja kokkulepitud tingimustele vastava võrguteenuse osutamiseks 0,4 – 35 kV elektriseadmete käidu korraldamisega. Otsime oma Põhja piirkonna meeskonda käidukorralduse juhtivspetsialisti.