Värsked tööpakkumised

Käidukorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214254

Tööpakkumise number

214254

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks
- Sinu vastutusalas oleva piirkonna elektripaigaldiste käidu ohutu ja majanduslikult efektiivne korraldamine.
- elektritööde tehniline järelevalve.
- oma piirkonnas vajalike investeeringuettepanekute tegemine
- klientide pöördumiste menetlemine ja lahendamine

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:
- Sul on kõrgharidus või rakenduslik kõrgharidus energeetikavaldkonnas ning omad vähemalt kahe aastast elektritööde juhtimise kogemust
- omad kehtivat A-pädevust
- omad B-kategooria juhilube
- Sul on väga hea eesti keele oskus ning valdad vene keelt
- oled koostööle orienteeritud ning suudad kaasata teisi eesmärkide saavutamisse
- Sinu tööstiili iseloomustab algatusvõime, iseseisvus, kohusetundlikkus, täpsus ja ettevõtlikkus
- Sa oled avatud suhtleja, hea läbirääkija
- Sinu tugevuseks süsteemsus, organiseerimis ja planeerimisoskus

Kasuks tuleb varasem koostöökogemus Jaotusvõrguga.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
- mitmekülgset ja arendavat tööd
- asjatundlikku ja toetavat meeskonda
- enesetäiendamise võimalusi
- kindlat tööd stabiilses äris
- sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille peamine roll on võrguteenuse osutamine klientidele, kelleks on ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.

Meie käiduosakond tegeleb kliendi ootustele ja kokkulepitud tingimustele vastava võrguteenuse osutamine nõuetekohase ja majanduslikult põhjendatud käidu korraldamisega.

Ootame oma meeskonda Otepää käidupiirkonnas käidukorraldajat.