Värsked tööpakkumised

Käidukorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280612

Tööpakkumise number

280612

Firma nimi peidetud KÄIDUKORRALDAJA

Töö kirjeldus

Sinu peamised ülesanded on:
• vastutusalas oleva piirkonna elektripaigaldiste käidu ohutu ja majanduslikult efektiivne korraldamine;
• elektritööde tehniline järelevalve;
• oma piirkonnas vajalike investeerimisettepanekute tegemine;
• klientide pöördumiste menetlemine ja lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui:
• omad erialast haridust;
• Sul on kehtiv A-pädevus;
• suhtled vabalt eesti ja soovitavalt vene keeles;
• oled arvutiga “Sina” peal;
• Sul on B-kategooria juhiload;
• oled hea suhtlusoskuse ja organiseerimisvõimega;
• Sind iseloomustab iseseisvus, julgus otsustada ja võtta tehtud töö eest vastutus.

Kasuks tuleb elektritööde juhtimise kogemus.

Ettevõte pakub

Miks tulla meie meeskonda nüüd ja kohe?
• Sest käidukorraldaja töö on mitmekülgne ja arendav.
• Töötad asjatundlike ja kogenud kolleegidega.
• Pakume lisaks erialaseid koolitusi ja sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Lisainfo

Lisainfot jagab Kalev Kaldaru 512 9014.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2012
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2012

Elektrilevi (endine Eesti Energia Jaotusvõrk) toob elektri kodudesse ja ettevõtetesse Eestimaal. Võrguettevõttena on meie ülesandeks tagada kindel elektrivarustus kõigile meie klientidele. Selleks hooldame ja uuendame igapäevaselt ligi 61 000 km elektriliine ja üle 22 000 alajaama.

Ootame Rapla piirkonda

KÄIDUKORRALDAJAT