Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62503

Käidukorraldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue tootmisüksuse avamisega vajame oma meeskonda käidukorraldajat,
kelle põhilisteks tööülesanneteks on:

*tagada elektripaigaldise õigusaktide nõuete kohane kasutatamine
*olema kättesaadav ohutuse tagamiseks
*tehnilise kontrolli ja järelevalvetoimingute teostamine
*töökeskkonnaspetsialisti rolli täitmine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

*loovat töösse suhtumist
*erialaseid teadmisi ja oskusi
*valmisolekut meeskonnatööks
*arvutikasutamise oskust
*eesti, inglise ja vene keele oskust
*kiiret mõtlemist, korrektsust ja täpsusut
*iseseisvust oma tööde planeerimisel
*pingetaluvust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

*head töökeskkonda kiiresti arenevas rahvusvahelises tootmisettevõttes
*ametialast enesetäiendamise võimalust
*motiveerivat töötasusüsteemi
*arengu- ja karjäärivõimalusi
*võimalust kasutada maksimaalselt oma oskusi ja areneda koos ettevõttega
*puhkust suvekuudel

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel, Tule tn. 30.
CV palume saata koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#62503