Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #180038

Käidujuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Energeetikaosakonna tööde juhtimine;
  • Hoonetehnika ja vooluvõrgu igapäevane korrashoid ja hooldus;
  • Remonditööde planeerimine ja läbiviimine;
  • Muud hoonetehnikaga seotud toimingud

Nõudmised kandidaadile

  • erialane haridus ning töökogemus;
  • omab käidujuhi B kategooria kutsetunnistust;
  • suudab operatiivselt ja leidlikult lahendada avariisituatsioone;
  • teeb meelsasti koostööd ning on oma loomult avatud suhtleja;
  • on oma töödes täpne, korrektne ja põhjalik.

Omalt poolt pakume tööle vastavat tasu, koolitusi ning kogenud kollektiivi.

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus energeetika ja/või hoonehalduse valdkonnas.

Tööpakkumise number
#180038

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2009

Eesti Rahvusringhääling (ERR) on ainus avalik-õiguslik ringhäälinguorganisatsioon Eestis.
Rahvusringhäälingu koosseisu kuulub täna kaks telekanalit (ETV ja ETV2) ning 5 raadioprogrammi (Vikerraadio, Raadio 2, Raadio 4, Klassikaraadio ja Raadio Tallinn).
Lisaks on ERR-il uudisteportaalid eesti ja vene keeles, spordiportaal ning lasteportaal Meieoma ning teemalehed Ilm ja Teadus.

Vaata rohkem