Värsked tööpakkumised

Käidujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239562

Tööpakkumise number

239562

Töö kirjeldus

Tule, kui tunned, et oled valmis vastutama:
• Taastuvenergia ettevõtte ja Väikekoostootmise ettevõtte elektrijaamade ja soojusettevõtete igapäevase töö korraldamise eest
• töötavate jaamade käidu korraldamise ja uute jaamade käidu planeerimise, elektri ja soojuse müügi eest
• suhtlemise eest võrguettevõtjatega ja valitsusinstitutsioonidega
• statistika, analüüside ja prognooside koostamise ning
• projektijuhtimise eest.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame Sinult tehnikakõrgharidust, A pädevust, elektrialaseid süvateadmisi (soovitavalt elektriautomaatika valdkonnas), energia tootmise ja ülekandmise alaseid üldiseid tehnilisi teadmisi, soojusenergeetika alaseid üldiseid tehnilisi teadmisi. Isiksusena oled Sa meeskonnatööle orienteeritud, hea suhtleja ja läbirääkija, valdad eesti, inglise ja vene keelt ning Sul on autojuhiload.

Kasuks tulevad majandusalase, energeetikaalase, planeerimisalase ja keskkonnaalase seadusandluse tundmine. Seadusandlike normdokumentide tundmine hangete ja lepingute ettevalmistamiseks ja käsitlemiseks on samuti suureks plussiks.

Taastuvenergia ettevõte ja Väikekoostootmise ettevõte pakuvad Sulle:
• võimalust olla kaasatud Eesti Energia tootmisportfelli mitmekesistamise protsessis
• meeldivat ja teotahtelist kollektiivi
• vastutuse ulatusele väärilist ja konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
• väljakutseid esitavaid tööülesandeid.

Lisainfo

Ootame Sinu CV-d koos sooviavaldusega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
15. september 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Taastuvenergia ettevõtte ja Väikekoostootmise ettevõtte koosseisu kuuluvad elektrijaamad Virtsus, Linnamäel, Keila-Joal, Aulepas, Tallinnas Kopli poolsaarel ja Ruhnu saarel. Ehitatakse uusi elektrijaamu Narvas, Paldiskis, Jõgeval, Tabasalus ja Paides ja Valkas.
Oleme võtnud peamiseks suunaks elektritootmise portfelli mitmekesistamise ja süsinikdioksiidi osakaalu vähendamise.

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda käidujuhti.