Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630488

Käibejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. detsember 2019
Kuulutus aegub: 2. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

MEIE OOTUSED:
analüütiline ekspertvaade hotellimaailma arengulaval

  • julge ja tulemustele orienteeritud
  • head suhtlemisoskused ning meeskonnamängija hoiak
  • tegevdirektori mõttepartner, proaktiivne müügi- ja turundusestrateegiate kaasplaneerimine käibekasvatuse eesmärgil
  • konkurendianalüüside ja turutrendide jälgimine
  • baasteadmised finantsjuhtimisest (eelarvestamine, konversiooni jälgimine)
  • tugev Office programmide (Excel, Word, Power Point) kasutaja
  • hea inglise ja soome keele oskus

Ootused kandidaadile

EELDUSED

  • vähemalt 2-aastane töökogemus sarnasel ametikohal
  • hotelli- ja revenuesüsteemide Opera ja Ideas valdamine
  • eelnev analüütiliste revenue raportite kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE

  • vastutust ja väljakutseid pakkuv ametikoht
  • professionaalsed ja sõbralikud kolleegid
  • võimalus õppida, areneda ja laiendada oma oskustepagasit
  • võimalus töötada Helsingis

Tööpakkumise number
#630488

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

Soome katvaimasse hotelliketti kuuluv Sokos Hotel Viru liigub uuenduste lainel.
Sokos Hotels on Soome suurim hotellikett, millesse kuulub üle 50 hotelli Soomes, Tallinnas ja Peterburis. Kõik hotellid paiknevad kesklinnas või uhkepiirkondade keskustes, heade ühendusteede läheduses.
Lisaks majutusteenustele pakuvad Sokos Hotels hotellid sama katuse all mitmekülgseid konverentsi- ja toitlustusteenuseid. Hotellide juures tegutsevad linnade populaarsemad restoranid, ööklubid jm ajaviitekohad.

Vaata rohkem

Käibejuht