Värsked tööpakkumised

Kahjukäsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85422

Tööpakkumise number

85422

Töö kirjeldus

Kahjukäsitleja tööülesanneteks on suhtlemine klientidega, sõidukikahjude käsitlemine, kahjujuhtumite asjaolude väljaselgitamine ja materjalide kogumine, hüvitamisotsuste ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab vähemalt keskharidust, huumorimeelt, tolerantsust ja tugevat närvikava, võimet ennetada ja lahendada konfliktsituatsioone, heal tasemel eesti ja vene keele oskust, soovi erinevate inimestega meeldivalt suhelda, teadmisi autodest ja arvutist. Vajalik B-kategooria juhiloa ning isikliku sõiduki olemasolu.

Omalt poolt pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, korralikku töötasu, meeldivat meeskonda ning arenemisvõimalust kahjukäsitlus- või kindlustusvaldkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
15. november 2006

Salva Kahjukäsitluse OÜ kuulub 100% Salva Kindlustuse AS-le. Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud kahjukindlustusselts, mille turuosa on ligi 12%. Salva Kindlustusel on kokku 12 esindust kõigis Eesti suurimates linnades.