Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148396

Kahjukäsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hansa Varakindlustus on Hansapanga Grupi tütarettevõte, kes pakub mugavaid varakindlustuse tooteid ja teenuseid nii era- kui ka äriklientidele.

Hansa Varakindlustuse kahjukäsitluse osakond otsib oma meeskonda

KAHJUKÄSITLEJAT.

Peamisteks ülesanneteks on kahjukäsitluse korraldamine, remondi kalkulatsioonide tellimine ning kindlustusjuhtumite menetlemine koostöös välispartneritega

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • soovitavalt varasemat kindlustuse alast töökogemust;
  • huvi ja teadmisi autonduse valdkonnas;
  • juhilubade olemasolu ning head liikluseeskirjade tundmist;
  • positiivset ellusuhtumist, teenindusvalmidust ning head pingetaluvust;
  • täpsust ja korrektsust asjaajamises ja arvutiga töös;
  • vene keele valdamist suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Uuele meeskonnaliikmele pakume:

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • võimalust teha koostööd kogenud ja tulemustele orienteeritud meeskonnaga;
  • pidevaid enesetäiendusvõimalusi.

Tööpakkumise number
#148396

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem