Värsked tööpakkumised

Kahjukäsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148396

Tööpakkumise number

148396

Töö kirjeldus

Hansa Varakindlustus on Hansapanga Grupi tütarettevõte, kes pakub mugavaid varakindlustuse tooteid ja teenuseid nii era- kui ka äriklientidele.

Hansa Varakindlustuse kahjukäsitluse osakond otsib oma meeskonda

KAHJUKÄSITLEJAT.

Peamisteks ülesanneteks on kahjukäsitluse korraldamine, remondi kalkulatsioonide tellimine ning kindlustusjuhtumite menetlemine koostöös välispartneritega

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:
• soovitavalt varasemat kindlustuse alast töökogemust;
• huvi ja teadmisi autonduse valdkonnas;
• juhilubade olemasolu ning head liikluseeskirjade tundmist;
• positiivset ellusuhtumist, teenindusvalmidust ning head pingetaluvust;
• täpsust ja korrektsust asjaajamises ja arvutiga töös;
• vene keele valdamist suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Uuele meeskonnaliikmele pakume:
• huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
• võimalust teha koostööd kogenud ja tulemustele orienteeritud meeskonnaga;
• pidevaid enesetäiendusvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2008