Värsked tööpakkumised

Kahe restorani juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162193

Tööpakkumise number

162193

Töö kirjeldus

Kas Sina oled parim tegija restoraniäris, kes tahaks juhtida kahte edukat restorani?

Nõudmised kandidaadile

Kui tunned, et Sul on olemas....
* Hea ja piisavalt pikk erialane kogemus, kus oled teinud ka juhtivat tööd
* Suudad probleemidele lahendusi leida, oled täpne, kohusetundlik ja eesmärkidele orienteeritud ning suudad uusi eesmärke püstitada ja neid ka ellu viia
* Valdad nii kõnes kui kirjas: eesti ja inglise või soome keelt; kõik teised keeled (vene, rootsi..) on plussiks.

Ettevõte pakub

..Pakume Sulle järgmist...
* Kahe Kuressaare eduka restorani juhtimist juba olemasoleva ja töötava organisatsiooni ja meeskonnaga
* Kindlasti palju huvitavat tööd
* Arenemisvõimalust
* Konkurentsiväärset palka ja boonust
* Elukohta nii Sulle kui ka Sinu perele

Lisainfo

...töötingimused..
* Töö on tähtajatu lepinguga
* Tööleasumine esimesel võimalusel

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2008
Kuulutus sisestati:
22. august 2008

Grill & Bar Pritsumaja on 2008. aasta suve alguses avatud Kuressaare keskpunktis asuv terassidega 200-kohaline ´´casual dining & entertainment´´ restoran. Meie eesmärgiks on anda Kliendile iga kord positiivne elamus maailmaköögi paremate palade ning rõõmsa ja kliendisõbraliku lauateenindusega vana pritsumaja uhkete seinte ning katuse all.

Restoran Vaekoda on septembri- või oktoobrikuus Kuressaare vanimas majas avatav
´´pestud näoga´´ Pub Vaekoja eeskujul arendatud restoran. Vaekojas keskendutakse Eesti köögi arendamisele.

Mõlema restorani eesmärgiks on saada külastavamateks ja nauditavamateks kohtadeks ka väljaspool suvehooaega. Selle saavutamiseks on juba praeguseks tehtud palju ja head tööd.