Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630148

Kaevetööde töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded

  • kaevetööde meeskonna juhtimine
  • alltöövõtjate töö korraldamine (asfalteerijad, liikluskorraldus, kaeve)
  • järelvalvete väljakutsed
  • kaevetöölubade taotlemine ja lõpetamine, tööde nõuetekohane dokumenteerimine
  • kohaliku omavalitsuse ja kliendi nõuete täitmine
  • kooskõlastused ja suhtlus klientidega
  • materjalide veo korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui

  • Sul on tehniline haridus, eelistatud on ehitusvaldkonna haridus
  • omad vähemalt 2-aastast kaevetööde juhtimise kogemust
  • valdad eesti keelt ja suhtlustasandil ka vene keelt
  • omad B kategooria juhtimisõigust
  • oled meeskonnamängija
  • oled hea suhtleja ja osav läbirääkija

Kandideerimisel annab Sulle eelise
  • CAD-tarkvara kasutamise oskus
  • projektide lugemise oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle

  • motiveerivat töötasu
  • püsivat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • väljaõpet oma ala parimate spetsialistide juhendamisel
  • sporditoetust ja regulaarset tervisekontrolli paketti
  • ühiseid ettevõtmisi töökaaslastega töövälisel ajal

Tööpakkumise number
#630148

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2019

LEONHARD WEISS on Baltimaades ja Skandinaavias tegutsev pikaajalise kogemusega rööbasteede, teede ja elektrivõrkude projekteerimis-, ehitus- ja hooldusettevõte. Kuulume 1900. aastal loodud Saksa pereettevõtte LEONHARD WEISS gruppi ning oleme usaldusväärne partner meie töötajatele ja klientidele. Meie juhtpõhimõte on „Tundke rõõmu ehitamisest koos LEONHARD WEISSIGA“.

Vaata rohkem