Töö kirjeldus

Otsime kaevemeeskonda kaevajaid. Töö sisuks on kopajuhi abistamine kaeve trassil.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus
kohusetundlikkus, lojaalsus ja ausus

hea füüsiline vorm
B- kategooria autojuhiload (Kasuks tuleb BE juhilubade olemasolu)

Ettevõte pakub

aktiivset ja tegusat kollektiivi
arenemisvõimalusi
kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
kindlat sissetulekut aastaringselt
konkurentsivõimelist töötasu
püsivat tööd arenevas firmas.

Tööpakkumise number
#675468

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 6 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
10. november 2020
Kaevemeeskonna liige Kaevemeeskonna liige

Neith Elekter OÜ

Neith Elekter OÜ on asutatud 2007. aastal. Tegevusaladeks on sise- ja välisinstallatsioonitööd kuni 20kV elektripaigaldistes ja hooldustööd. Neith Elekter OÜ omab elektritöödeks kvalifitseeritud personali, elektritööde litsentsi nr. TEL000809 ja kõrgemat elektritööde A-klassi pädevust.

Vaata rohkem

Kaevemeeskonna liige