Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801674

Kaevemeeskonna liige/ kaevaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kaevemeeskonda kaevajaid. Töö sisuks on kopajuhi abistamine kaeve trassil. Tööd toimuvad päikeseparkides.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus

  • Kohusetundlikkus, lojaalsus ja ausus

  • Hea füüsiline vorm

  • B- kategooria autojuhiload (Kasuks tuleb BE juhilubade olemasolu)

  • Kasuks tuleb erinevate tehnikate kasutamis oskus

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus päikeseparkides

  • Komandeeringu vajadus

Ettevõte pakub

  • Aktiivset ja tegusat kollektiivi

  • Arenemisvõimalusi

  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

  • Kindlat sissetulekut aastaringselt

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Püsivat tööd arenevas firmas

  • Väljaõpetamise võimalus

Tööpakkumise number
#801674