Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149102

Kaasautor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma rõõmsameelsesse meeskonda kaasautoreid, kes kajastaksid läbi oskusliku sulekasutuse Eesti hariduselu puudutavaid sündmusi/uudiseid/teemasid.

Ootused kandidaadile

  • avar silmaring
  • analüüsivõime
  • kohusetundlikkus ja ausus
  • loomingulisus
  • väga hea eesti keele sõnaline ja kirjalik väljendusoskus
  • valmidus iseseisvaks tööks
  • kasuks tuleb varasem artiklite kirjutamise kogemus

Ettevõte pakub

  • eneseteostamise võimalust
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • palka vastavalt tööle
  • võimalust töötada kodus

Tööpakkumise number
#149102

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2008

Haridusportaal.ee on kaasaegne ja ainulaadne infoportaal, mis on loodud koolijuhi ja lasteaia juhataja töö lihtsustamiseks ning firmadele haridusasutustega äritehingute korraldamiseks.

Vaata rohkem

Kaasautor