https://www.cvkeskus.ee/68031

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68031

Kaaluja - komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade komplekteerimine ja markeerimine vastavalt klientide tellimustele.


Ootused kandidaadile

arvuti kasutamise oskus
eesti keele valdamine
kohusetundlikkus ja täpsus
soov õppida ja omandada uusi oskusi
hea füüsiline vorm


Ettevõte pakub

kindlat töökohta arenevas ettevõttes
korralikku palka


Tööpakkumise number
#68031
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kaaluja - komplekteerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!