Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625778

Kaablite koostaja - operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on erinevatesse tooterühmadesse kuuluvate andmeside- ja raadiosageduslike koaksiaalkaablite koostamine, toodete testimine ja pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui Sinule meeldib käeline tegevus (eelistad alati näputööd), oled hea rutiini taluvusega, kannatlik ning kohusetundlik, omad eelnevat kogemust jootmistöödel.

Ettevõte pakub

Pakume Sinule:
- stabiilset tööd arenevas rahvusvahelises tootmisettevõttes
- erinevate toodete, tööoperatsioonide ja mõõteriistade kasutamise koolitust
- võimalust areneda ja õppida tundma huvitavat tehnilist valdkonda
- konkurentsivõimelist palka ja lisatasu heade töötulemuste korral
- kaasaegseid töövahendeid

Töökoht asub Sauel ning töötamine on E-R kella 6:30-15:00
(vajadusel on tööaeg paindlik)

Tööle ootame Sind uude tootmishoonesse, alates jaanuar 2020

Tööpakkumise number
#625778

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4.7 - 5.7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

Orbis OY Eesti filiaal on Soome firma Orbis OY tütarettevõte, tegutseme Eestis juba aastast 1998. Toodame fiiberoptilisi kaablikoostusid ning ühenduspaneele mitmesuguste side- ja tööstusrakenduste jaoks. Lisaks valmistame kõrgsageduslikke koaksiaalkaableid, arvutivõrkude kaabeldusi ning mobiilsides kasutatavaid toiteseadmeid. www.orbis.fi

Vaata rohkem