Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100883

Kaablikoostaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sobib nii meestele kui ka naistele.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus
Hoolsus, täpsus
Püsivus

Ettevõte pakub

Väljaõpet kohapeal
Töötasu tükitöö alusel

Lisainfo

Töö argipäeviti 7.30-16.00

Tööpakkumise number
#100883

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5000 - 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
23. märts 2007

AS Konesko on kiiresti arenev rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevusalaks on elektrimootorite ja elektrikomponentide valmistamine ja masinaehituslik allhanketöö.

Seoses töömahu kasvuga vajame kiiresti Koerus asuvasse elektrikilpide tehasesse

Vaata rohkem