Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347560

K U N S T i M O D E L L

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Skulptor pakub tööd kunstimodellile(naine). Töö sisu: poseerimine joonistamise ja modelleerimise jaoks. Töötasu 100 eurot
seanss(2-4 tundi). Raha kohe kätte.
Varasem kogemus pole nõutav.

Ootused kandidaadile

Huvi kunsti ja modellitöö vastu. Sobib vanusest alates 15 a.
Sale figuur. Pikkus pole oluline.

Head lisateenimisvõimalust huvitava tööga. Sobib käimiseks ka teise töö või kooli kõrvalt.

Lisainfo

Kandideerimiseks saata endast kuni 4 fotot OTSE meiliaadressile: info(ät)dannebrog.ee

Tööpakkumise number
#347560

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 100 €/tunnis
Kuulutus aegub:
29. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
100 euri seanss

CVKeskus.ee klient

Palk 100 euri seanss. Raha kohe kätte.
Töö sisu: stuudios poseerimine kunstnikule joonistamise ja modelleerimise jaoks.
Vanusepiirangut pole.

Vaata rohkem