Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61771

K o r i s t a j a

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PUHASTUSTEENUSTE OSUTAMINE

- SISEHAIGUSTE KLIINIKUS

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb

- Eelnev töökogemus koristajana
- Rõõmus meel ja kiire reaktsioon
- Meeldiv suhtluslaad

- tööd vahetustega ( kaks järjstikust tööpäeva 08:00 - 20:00 vahelduvad kahe järjestikuse vaba päevaga )
- kaasaegset töökeskkonda
- väga häid töövahendeid
- sõbralikku tööperet ja mõistvat suhtumist

Lisainfo

Eeldame suutlikkust suhelda eesti keeles .

Tublil töötajal võimalus edasiseks arenguks , millega kaasneb ka kõrgem töötasu

Tööpakkumise number
#61771