Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717616

Juustuhooldaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kõva laabijustu käitlemine soolveevannides ja juustukeldrites. Kõva laabijuustu raskused 38-40 kg. Juustusoolvevannid ja juustulaod (töötamine kõrgustes).

Ootused kandidaadile

  • Oled kohusetundlik ja hoolas.

  • Oled valmis töötama graafiku alusel

  • Oled valmis töötama  kõrgustes ja käitlema kõva laabijuuste

  • Valdad eesti keelt vähemalt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet.

  • töökohta, kus arendad oma oskusi, tehes sisukat ja tänuväärset tööd.

  • tervise edendamist vastavalt oma soovidele läbi Stebby süsteemi.

  • täiendavat talvepuhkust, et võtta aega iseendale.

Tööpakkumise number
#717616

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. august 2021
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem