Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613643

Juustuhooldaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 19. august 2019
Kuulutus aegub:17. september 2019

Töö kirjeldus

Kõvalaabijuustude käitlemine soolveevannides ja juustukeldrites

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima väga hea füüsilise vastupidavusega inimest ,kes on kohusetundlik, täpne ;
sisetranspordi liikurmasina juhi kutse tunnistuse olemasolu tuleb kasuks;
tervisetõendi olemasolu tööle asumisel on vajalik.

Ettevõte pakub

väljaõpet ja tööriietust;
kaasaaegset töökeskkonda;
lisaks põhipuhkusele 7 kalendripäeva talvepuhkust;
sportimisvõimalusi ja palju teisi omatöötaja soodustusi.

Lisainfo

Täpne tööleasumise aeg lepitakse kokku täiendavalt.
Töö on graafikujärgne (vahetustega).
Töö eeldab väga head füüsilist vastupidavust (35-38 kg raskuste teisaldamine)
Töökoht asub Valio Eesti AS võru tehases, aadressil Pikk 23.

Tööpakkumise number
#613643

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem