Värsked tööpakkumised

Juurviljade korjajad/pakkijad Shotimaale (naistele)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82426

Tööpakkumise number

82426

Töö kirjeldus

Vajatakse 15 juurviljade korjajat/pakkijat Shotimaale, Edinburghist u 20 km kaugusele. Peamine töö seisneb rooskapsaste korjamises, lõikamises ja koorimises, kuid koristatakse ka teisi köögivilju.

üle 21 aastastele palk £5.35 tunnis, 18-21aastastele £4.45. Tööaeg 8-12h päevas. Võimalik ületunde teha, aga sama hinna alusel. Leping 6 kuuks.
Majutus linnas majades ja 1 suures korteris, 5 inimest ühes korteris, farmi pääseb bussidega.

Algus juba sel nädalal. Ise tuleb osta lennupilet Edinburghi (u 3000 eek)

Nõudmised kandidaadile

Inglise keel suhtlustasandil
Eelnev farmitöö kogemus
Naine

üle 21 aastastele palk £5.35 tunnis, 18-21 aastastele £4.45.
Tööaeg 8-12h päevas.
Võimalik ületunde teha, aga sama hinna alusel.
Leping 6 kuuks.
Majutus majades ja 1 suures korteris, 5 inimest ühes majas - £35 nädalas.

Lisainfo

Palun saatke oma cv INGLISE KEELES.

Vahendustasu EI OLE!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2006

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.