Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70940

Juurdelõikaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juurdelõikusoperatsioonide täpne ja kvaliteetne teostamine arvutisüsteemil töötaval juurdelõikusseadmel Gerber

Ootused kandidaadile

* Arvuti kasutamise oskus
* Täpsus, korrektsus
* Õpivalmidus
* Liigutuste kiirus ja hea koordinatsioon
* Lojaalsus

Ettevõte pakub

* Motiveerivat töötasu
* Sõbralikku meeskonda
* Huvitavat ja stabiilset tööd

Lisainfo

Eelistatud on õmblusalase eriharidusega kandideerijad, kes tunnevad materjalide omadusi ja kvaliteedinõudeid ning oskavad lugeda tehnilist dokumentatsiooni (ka inglise keeles).

Tööpakkumise number
#70940