Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198165

Juurdelõikaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Naiste kergete rõivaste juurdelõikus ja vajadusel näidiste õmblemine.
Ajatöö.

Ootused kandidaadile

vähemalt 3 aastane eelnev töökogemus naiste rõivaste juurdelõikusel masstootmises..
hea õmblemisoskus erinevatel masinatel.
algatusvõime töökohustuste täitmisel.

Ettevõte pakub

Usinaid ja rõõmsaid töökaaslased
Tööd huvitavate toodetega.
Töökohta kesklinnas.

Lisainfo

Kui tunned, et see on sinu võimalus kes sa oled huvitatud tööst moekollektsiooni loomisel, kandideeri või võta ühendust ja küsi täiendavat informatsiooni 58 050 438

Tööpakkumise number
#198165