Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670118

JUURDELÕIKAJA / ÕMBLEJA

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. september 2020
Kuulutus aegub:29. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Kandideeri JUURDELÕIKAJA/ÕMBLEJA ametikohale, kui Sul on soov: töötada meeldivas keskkonnas töötada stabiilselt kasvavas ettevõttes saada konkurentsivõimelist töötasu arendada enda kutseoskusi

Ootused kandidaadile

kui Sul on: positiivne hoiak sisemine motivatsioon anda endast parim tahe töötada

Eelistatud on juurdelõikaja/õmbleja baasharidusega ja/või juurdelõikaja/õmblejakogemustega inimesed, kuid oleme valmis tööle võtma ka hobikorrasõmblemisega/juurdelõikusega tegelevaid inimesi. Tähtis on soov ja tahe saadajuurdelõikajaks / õmblejaks.

Meie tegemiste ja töödega saab tutvuda kodulehel: www.norrison.eeAsukoht: Võru. Tööaeg: täistööaeg. Tööle asumise aeg: nii ruttu kui võimalik.CV on oodatud e-posti aadressil: ave(at)norrison.ee lisainfo: +372 78 21973

Tööpakkumise number
#670118

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

Norrison OÜ on alates 1994 aastast tegutsev edukas ja kiirelt arenev silmkoe toodete
(kudumite) tootearenduse- ja turustamisega tegelev firma. Ettevõtte poolt pakutavad
tooted on müügil Eesti juhtivas jaekaubanduses ja firma kauplustes. Samuti toodame
ja müüme ameti- ja militaarkudumeid.

Vaata rohkem