Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437132

Juurdelõikaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juurdelõikusoperatsioonide täpne ja kvaliteetne teostamine arvutisüsteemil töötaval juurdelõikusseadmel

Ootused kandidaadile

  • Arvuti kasutamise oskus
  • Õpivalmidus
  • Täpsus, korrektsus
  • Töö kiirus ja hea koordinatsioon
Kasuks tuleb
  • Kutsekoolides õmbleja eriala omandamine
  • Õmblusalane kutseharidus või õmbluskursuste läbimine

Ettevõte pakub

  • Vajadusel erialast väljaõpet
  • Töötulemustele vastavaid palgatingimusi
  • Vastutusrikast tööd heas meeskonnas
  • Usinaid ja rõõmsaid töökaaslased

Lisainfo

Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik
Nõutud töökogemus:2-5 aastat
Tööle asumise aeg 8.00
Nõutud haridus: Keskeriharidus

Tööpakkumise number
#437132

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2016
Kuulutus sisestati:
24. august 2016

Solhjell Baltic Oü on Eestis tegutsenud alates 2005. aastast. Tegevusala rõivaste tootmine.
Õmblusosakonnas on 20 töötajat, tööülesanded erinevad vastavalt tellimustele.

Vaata rohkem