Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210805

Juurdelõikaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehme mööbli katteriide, naha, vatiini, abimaterjalide jm väljalõikamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus;
Kohusetundlikkus;
Hea pingetaluvus;
Kiire õppimisvõimega;
Soovitavalt Lectra programmide tundmine

Ettevõte pakub

Püsivat tööd ja tasu, mis sõltub oma töökusest;
huvitavat tööd;
toredat ja teotahtelist meeskonda.

Tööpakkumise number
#210805

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. november 2010
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2010

OÜ Ermatiko on pehme mööbli tootmisega tegelev Eesti ettevõte, mis on asutatud 1993.a. detsembris. Toodame erinevaid diivaneid, diivanvoodeid, nurgadiivaneid ja tugitoole. OÜ Ermatiko ekspordib rohkem kui 90% oma toodangust Skandinaaviamaadesse.

Vaata rohkem