Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313561

Juurdelõikaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehmemööbli katete jaoks kanga ja naha lõikamine lõigete järgi.

Ootused kandidaadile

Soov osaleda suurepäraste diivanite tootmises

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • palju tööd ja häid töötingimusi
  • stabiilsust
  • head palka heade töötulemuste eest
  • võimalus taodelda transpordi kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#313561

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 600 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. august 2013
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2013

Adante OÜ toodab Vahi külas, Harku vallas (Tallinast 12 km) pehmet mööblit nõudlikele klientidele Skandinaavias ja Baltikumis. Mööblit valmistatakse erinevatele tuntud kaubamärkidele allhankena. Adante OÜ omab kaubamärki Softrend, mis on kodumaiste klientide seas väga kõrgelt hinnatud nii kvaliteedi kui teeninduse poolest.

Vaata rohkem