Värsked tööpakkumised

Juuniorprogrammeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97146

Tööpakkumise number

97146

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on seotud meie mahukate meditsiinisfääris ning äriprotsessides rakendatavate tarkvarasüsteemide arendamisega. Sa hakkad otseselt osalema Eesti haiglate infosüsteemide (ESTER) arenduses ning integreerimises teiste IS-ga, samuti spetsiifilistes meditsiinivaldkonna arendusprojektides.

Nõudmised kandidaadile

Sa oled noor ja innukas tarkvaraarendamisest ning enesetäiendamisest huvitatud spetsialist. Oma tööalastes tegemistes oled kohusetundlik ja täpne tähtaegadest kinnipidamisel. Sul on juba mõningaid kogemusi veebirakenduste arendamisega nii Internet Exploreri kui ka Mozilla keskkonnas ning omad kokkupuuteid tarkvara arendamisega Javas või Visual Basicus või C-s. Põhjalikum väljaõpe ning arendusvahendite tutvustamine on kohapeal.

Pakume võimalust läbi meie toodete arendamise muuta koostöös projektipartneritega Eesti haiglate töö efektiivsemaks ja osaleda meditsiinivaldkonna edendamisel. Pakume Sulle meie põhiliste arendusvahenditega (MS SQL2005, VisualStudio2005, SybaseASE15 jne) tutvumiseks koolitusi ning uute teadmiste omandamise võimalust oma valdkonna proffidelt. Iseenesest mõistetavalt katame tööga seonduvad kulud (telefon, auto) ning tasustame Sind oskuste vääriliselt. Ka saad Sa ise valida Tallinna (alates suvest Ülemiste Innovatsioonikeskus) või Tartu kontoris töötamise vahel.

Lisainfo

Saad valida kas Tallinna või Tartu kontoris töötamise vahel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. märts 2007
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2007

GenNet Lab on asutatud 1991. aastal esimeste infotehnoloogiaettevõtete hulgas. GenNet Labi peamised tegevussuunad on finants- ja majandustarkvara ROOL tootmine ja rakendamine; infosüsteemide projekteerimine, väljatöötamine ja rakendamine; tarkvaraalased uuringud, väljaõpe, konsultatsioonid ning arvutite ja võrkude müük, paigaldamine ja hooldus. GenNet Labil on püsiv klientuur, mille hulka kuulub valdav enamik Eesti haiglatest ning üle 40 avaliku ja erasektori organisatsiooni. Töötajate arv 23. Otsime meditsiinivaldkonna arendusprojektide meeskonda noort