https://www.cvkeskus.ee/126806

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Juuniorprogrammeerija Java platvormil

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126806

Tööpakkumise number

126806

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on seotud meie mahukate meditsiinisfääris ning äriprotsessides rakendatavate tarkvarasüsteemide arendamisega. Sa hakkad otseselt osalema Eesti haiglate infosüsteemide (ESTER) arenduses ning integreerimises teiste IS-ga, samuti spetsiifilistes meditsiinivaldkonna arendusprojektides.


Nõudmised kandidaadile

Sa oled noor ja innukas tarkvaraarendamisest ning enesetäiendamisest huvitatud spetsialist. Oma tööalastes tegemistes oled kohusetundlik ja täpne tähtaegadest kinnipidamisel. Sul on juba mõningaid kogemusi veebirakenduste arendamisega nii Internet Exploreri kui ka Mozilla keskkonnas ning omad kokkupuuteid tarkvara arendamisega Javas. Põhjalikum väljaõpe ning arendusvahendite tutvustamine on kohapeal.


Ettevõte pakub

Võimalust läbi meie toodete arendamise muuta koostöös projektipartneritega Eesti haiglate töö efektiivsemaks ja osaleda meditsiinivaldkonna edendamisel. Pakume Sulle meie põhiliste arendusvahenditega tutvumiseks koolitusi ning uute teadmiste omandamise võimalust oma valdkonna proffidelt. Iseenesest mõistetavalt katame tööga seonduvad kulud (telefon, auto) ning tasustame Sind oskuste vääriliselt. Ka saad Sa ise valida Tallinna või Tartu kontoris töötamise vahel.


Lisainfo

Ettevõtte kohta saad lisainfot www.gennet.ee


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

GenNet Lab on asutatud 1991. aastal esimeste infotehnoloogiaettevõtete hulgas. GenNet Labi peamised tegevussuunad on finants- ja majandustarkvara ROOL tootmine ja rakendamine; infosüsteemide projekteerimine, väljatöötamine ja rakendamine; tarkvaraalased uuringud, väljaõpe, konsultatsioonid ning arvutite ja võrkude müük, paigaldamine ja hooldus. GenNet Labil on püsiv klientuur, mille hulka kuulub valdav enamik Eesti haiglatest ning üle 40 avaliku ja erasektori organisatsiooni. Otsime oma meeskonda uut kolleegi