Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307692

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Naiste, meeste ja laste juukselõikus
- Juuste värvimine,soengute tegemine
- Klientide nõustamine
- Tööpindade korrashoid

Ootused kandidaadile

-Erialane haridus
-Eelnev töökogemus juuksurina
-Hea suhtlemisoskus
-Sõbralikkus
-Ausus

Ettevõte pakub võimalust töötada uues ja kaasaegses töökeskkonnas, paindlikku tööaega, meeldivat ja sõbralikku kollektiivi, soodsaid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#307692

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. mai 2013
Kuulutus sisestati:
13. mai 2013

Beauty Shape Salon on eksklusiivseid iluhooldusi pakkuv salong Tartus. Lisaks kosmeetikutele töötavad meiega koos veel juuksurid ja meigikunstnik. Seoses laienemisega ja kolimisega uutesse ruumidesse, otsime oma meeskonda juuksureid. Uue salongi uksed avame 1 juuni 2013a.

Vaata rohkem

Juuksur