Värsked tööpakkumised

Juuksur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96357

Tööpakkumise number

96357

Töö kirjeldus

Vajame juusurit hotelli ilusalongis.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadil võiks olla paariaastane töökogemus, tahe teha oma tööd korrektszelt, hea ja sõbralik klienditeeninduskultuur, tolerantsus ja sõbralikkus, et sulanduda pikka aega koos töötanud meeskonda. Emakeel-eesti keel. Soovitav võõrkeelte valdamine suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume sõbralikku töökollektiivi , arenguvõimalusi, normaalset töökoormuse ja palga suhet, lisaboonuseid kogu firma ulatuses. Firmal olemas oma püsiklientuur.

Lisainfo

Töötasu sõltub vastavalt tulemustest ning on läbirääkimise küsimus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2007
Brutopalk:
Alates 600000 kuni 1200000 EEK kuus