Värsked tööpakkumised

Juuksur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45495

Tööpakkumise number

45495

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega pakume tööd tublile juuksurile, kellel on ka eelnev töökogemus. Töövahendid ja kliendid firmal olemas. Töö graafiku aluszsel. Palk kokkuleppel.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadi emakeel peab olema eesti keel, kasuks tuleb teiste keel.lte (soome, inglise, vene) valdamine. Lugu pidama puhtusest, olema hea suhtleja ja tasemel klienditeenindaja.

Töökoht asub suures firmas hotelli ilusalongis, kus on välja kujjunenud oma püsiklientuur. Lisaks pakume sõbralikku ja üksmeelset töökollektiivi, paindlikku tööaega ja tulemustele orienteeritud palgatingimusi.

Lisainfo

CV palun saata mailil: leelo@susi.ee
Lisainfo tel. 50 61 334

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
17. mai 2005
Brutopalk:
Alates 5500 kuni 8000 EEK kuus