Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666819

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd juuksurile. Töö on paindliku graafiku alusel,
võimalik nii täiskoormus kui ka osaline koormus.

Ootused kandidaadile

  • vastava hariduse olemasolu
  • praktilist töökogemust antud valdkonnas
  • esinduslikku ja korrektset välimust
  • ausust, täpsust ja korrektsust
  • kiiret kohanemis-ja õppimisvõimet
  • head suhtlemisoskust ja rõõmsameelsust
  • positiivset suhtumist töösse, klientidesse ja meeskonnakaaslastesse

Eelise annab:

  • hea soome keele oskus
  • hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • motiveerivat palka

  • püsivat töösuhet

  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

  • tööaega paindliku graafiku alusel

  • arengu- ja enesetäiendamisvõimalusi

  • huvitavat ja suhtlemisrikast tööd

Lisainfo

Lisaküsimuste puhul ühendust võtta numbril 58048486 või kirjutage grete(at)sinine.ee
Töökoht asub Narva mnt 1, Tallinn

Tööpakkumise number
#666819

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
17. september 2020

Soovime oma klientidele kinkida tõeliselt meeldejäävaid elamusi unikaalsete hoolduste ja kvaliteetsete toodetega, mida pakuvad meie kogenud terapeudid.

Vaata rohkem

Juuksur