Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #188903

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame meeldivasse ja sõbralikku kollektiivi aktiivset ja toredat juuksurit.

Ootused kandidaadile

-väga hea suhtlemis- ja teenindusoskus (eesti ja vene keel, kohusetundlik, korrektne, viisakas, osavõtlik, lahendusi pakkuv)
-esinduslik välimus
-töökogemus juuksurina (vähemalt 2 aastat)
-kasuks tuleb mõninga klientuuri olemasolu
-positiivne eluhoiak

Ettevõte pakub

-mitmekülgseid koolitusvõimalusi
-paindlikku töögraafikut vahetustega
-motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu
-meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
-ettevõttes kehtivaid soodustusi
-tööks vajalikud kasutustooted tagab ettevõte
-võimalust töötada FIEna (tööks vajalikud kasutustooted tagab ettevõte),
-tasuta parkimisvõimalust

Lisainfo

Salong on väga hubane, rohke päevavalgusega, personalil on olemas oma ruum. Salongi konseptsiooniks on individuaalne lähenemine igale kliendile, professionaalne nõuandmine ja toodete kaasamüük.

Tööpakkumise number
#188903

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
25. detsember 2009

Tallinnas Madara tänaval asuv"ArtSalon" ilusalong pakub tööd tublile ja kohusetundlikule juuksurile.

Vaata rohkem

Juuksur