Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23681

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhiülesanneteks on aktiivne ja meeldiv klienditeenindus, kliendi nõustamine, kaubatundmine

Ootused kandidaadile

- erialane haridus
- eelnev töökogemus juuksurina
- hea eesti, vene ja inglise keel
- aktiivsus, sõbralikkus, kohusetundlikkus
- tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

- kaasaegset keskkonda
- huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
- tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Sooviavaldus, CV koos fotoga palume saata maili teel liuliu@hot.ee märgusõna juuksur

Tööpakkumise number
#23681

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2003

LIU` on Eesti turul kiiresti arenev ilusalongide grupp asutatud 2002. aastal. Oktoobri kuus avatakse uus LIU` ilusalong kaubanduskeskuses Lasnamäe Centrum.

Vaata rohkem

Juuksur