Värsked tööpakkumised

Juuksur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545346

Tööpakkumise number

545346

Töö kirjeldus

Laste juuksurisalongis Juuksik leiab tööd JUUKSUR, kellele meeldib töö lastega ja ta suudab leida ühise keele igas vanuses lapsega- laps on alati meie suurim fookus ja tähelepanu objekt.
Töö eesmärgiks on aktiivne ja meeldejääv juuksuriteenuste osutamine nii meie väikestele klientidele kui ka nende vanematele professionaalselt ja vastavalt meie teenindusstandardile.
Lisaks kliendi ja/või lapsevanema nõustamine ning pakutava teenuse toetav juuksehooldusvahendite, mänguasjade jm salongi toodete müük.
Võta ühendust, kui see on väljakutseks just Sulle- tule ja aita teha juuksuris käik lastele meeldivaks elamuslikuks kogemuseks!

Nõudmised kandidaadile

- eialane haridus
- eesti ja vene keel
- kohusetundlik, lojaalne, rõõmsameelne
- koostöö aldis, pühendunud ja paindlik
- soov töötada lastega
- kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- jätkusuutlikku arenemisvõimalust
- koolitusi
- tööd graafiku alusel
- konkurentsivõimelist töötasu
- häid töötingimusi, huvitavat ja väga omapärast keskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2018
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1400 EUR kuus

Lastejuuksur Juuksik OÜ on spetsiaalselt lastele loodud vahva juuksurisalong koos kvaliteetse ja hoolikalt kokku pandud teenindusstandardiga, mis sisaldab nii personali professionaalset suhtlemisoskust laste- ja nende vanematega kui ka teadlikku lastepärast interjöörilahendust.
Lastejuuksur Juuksiku südameasjaks on pakkuda väikestele klientidele meeldejääv ja positiivne elamuslik kogemus ning et nad sooviksid alati meie juurde tagasi tulla.

Lisaks pakume lihtsamaid juuksuriteenuseid ka nende vanematele- juhuks, kui tuleb ette hetki, kui neil ei ole võimalik last kellegi hoolde jätta.