Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127000

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kalev Spa Hotelli ilusalong Tallinna Vanalinnas pakub tööd juuksurile. Juuksuri igapäevaste töökohustuste hulka kuulub ilusalongi klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine, kvaliteetne juuksuriteenuse osutamine ja toodete müük.

Ootused kandidaadile

- erialane väljaõpe
- eelnev töökogemus juuksurina
- professionaalsus ja korrektsus töös
- hea eneseväljendusoskus eesti, vene, inglise ja soome keeles (kasuks tuleb teiste võõrkeelte oskus)
- hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus
- positiivne ellusuhtumine, kohusetundlikkus

- uusi võimalusi enda seniste kogemuste ja teadmiste rakendamiseks
- professionaalset ja kaasaegset töökeskkonda
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- koolitust ja arenguvõimalusi
- tasuta veekeskuse ja jõusaali kasutamise võimalust

Tööpakkumise number
#127000
Juuksur