Värsked tööpakkumised

Juuksur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192048

Tööpakkumise number

192048

Töö kirjeldus

Ilupärl OÜ otsib oma meeldivasse kollektiivi juuksurit, kes ei pelgaks oma tööd teha kliendi kodus.
Kõik juuksuriteenused, mida saab kodus teha, neid me ka kliendile pakume. Ei pea olema FIE ega tasuma kohamaksu. Shampoonid, palsamid, värvid ja muu vajalik on ettevõtte poolt. Rohkem infot meie tegevuse kohta saab meie kodulehelt www.ilutakso.ee

Nõudmised kandidaadile

*auto olemasolu;
*oma käärid
*julgus;
*aktiivsus;
*usaldusväärsus

Ettevõte pakub

*koolitused
*bensukompensatsioon
'töötelefon
*paindlik töögraafik
*meeldivad töökaaslased

Lisainfo

Ettevõte tegutseb 2009 aasta novembrist ja meie kollektiivis töötab hetkel neli inimest. Suvel plaanime oma kollektiivi veelgi suurendada, sest nõudlus meie poolt pakutava teenuse kohta on suur.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2010
Kuulutus sisestati:
3. märts 2010
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

OÜ Ilupärl on suunatud inimestele, kes mingil põhjusel ei saa või ei taha külastada ilusalongi. On ta näiteks väikelapsega ema, kellel ei ole lapsehoidjat või siis vanem inimene, kellel on liikumine raskendatud.
Tihti peale rasket tööpäeva on inimene väsinud ja tal ei ole viitsimist ise salongi minna. Siin tõttame appi meie, tuleme kliendile oma teenusega otse koju. Klient võib rahulikult diivani peal silmad sulgeda, kuni soovitud protseduure tehakse.

"Ilusalong sinu kodus"