Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147527

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame meeldivasse ja sõbralikku kollektiivi aktiivset ja toredat juuksurit.

Ootused kandidaadile

Aktiivne
Kohusetundlik
Eelnev töökogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Väga head töö tingimused
Arenemisvõimalust
Sõbralik kollektiiv

Lisainfo

Huvi korral palun võtke ühendust telefoni või e-maili teel.

Tööpakkumise number
#147527

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2008

Tallinna kesklinnas Fahle majas asuv stiilne "FAHLE ILUSALONG" pakub tööd tublile kohusetundlikule juuksurile. Tasuta parkimisvõimalus klientidele maja ees.

Vaata rohkem

Juuksur