Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311264

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juulis avatav uus ilusalong BEAUTY BLISS otsib oma meeskonda professionaalseid ja särasilmseid klienditeenindajaid.

Ootused kandidaadile

Mida me sinult ootame:

  • erialast väljaõpet
  • positiivset ellusuhtumist, kohusetundlikkust
  • professionaalsust, täpsust ja korrektsust töös
  • eneseväljendusoskust (kasuks tuleb võõrkeelte oskus)
  • klientide abistamist ja nõustamist, aktiivset müüki

Ettevõte pakub

Mida me sulle pakume:

  • professionaalset ja kaasaegset töökeskkonda
  • graafiku alusel töötamist
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • töötulemustele orienteeritud tasustamissüsteemi
  • arenguvõimalusi, koolitusi
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Tööpakkumise number
#311264

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2013

Moodsa sisekujundusega Beauty BLISS Ilusalong avab oma uksed Tallinnas, Lootsi tänaval. Ilusalong ootab just Sind oma meeskonda!

Vaata rohkem

Juuksur