Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168352

Juuksur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juuksuriteenuse osutamine Tallinki hotellide ilusalongides.

Ootused kandidaadile

Omad töökogemust juuksurina ja/või erialast haridust
Oled orienteeritud heale klienditeenindusele
Oled sõbralik ja abivalmis
Positiivne mõttelaad on Sulle omane
Valdad hästi eesti-, inglise- ja/või soome keelt

Ettevõte pakub

Kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
Ettevõttes kehtivaid soodustusi
Paindlikku tööaega/tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#168352

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. november 2008
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2008

AS Tallink Grupp on oma 19 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Hetkel on meil 3 hotelli - Tallinna kesklinnas asuvad Tallink City Hotel ja Tallink Spa & Conference Hotel ning linna keskusest mõnevõrra eemal Pirita Top Spa hotell. Et tagada meie klientide rahulolu, võtame oma töökasse kollektiivi juurde veel ühe liikme.

Vaata rohkem

Juuksur